DM STAR

Profilový systém DM Star sa pýši najlepšími termo-izolačnými vlastnosťami medzi hliníkovými oknami . Hliníkové okná STAR majú prerušený tepelný most 45 mm a dva druhy výplne s izolačnou penou. Penová výplň sa nachádza pod izolačným sklom a druhá je v časti tepelného mostu.

Skryté kovanie dotvára dokonalé spracovanie okna. Hliníkové okná DM Star sú vynikajúce pre pasívne a nízkoenergetické domy. 

Od 0,92 priepustnosť tepla oknom (Uw)

Skryté kovanie G-U Unijet CC

90 mm stavebná hĺbka systému

Pre pasívne a nízkoenergetické domy

20-ročná história a skúsenosti ako garancia istoty aj do budúcna

DM SUPERIAL

DM Superial je unikátnym riešením pre novostavby, kde kladieme dôraz na dlhú životnosť a samotný dizajn okien.  Jadro profilu tvorí prerušený tepelný most až 34 mm. Vypenenie je v oblasti pod izolačným sklom. Hlinikové okno Superial ponúkame s možnosťami zasklenia izolačným dvojsklom alebo trojsklom. 

Dizajn DM Superial dotvára veľmi vkusné a funkčné skryté kovanie.

Od 1,2 priepustnosť tepla oknom (Uw)

Skryté kovanie G-U Unijet CC

75 mm stavebná hĺbka systému

Široká škála farebných prevedení

5-ročná záruka s plnou zodpovednosťou

DM IMPERIAL

Cenovo najprijateľnejší hliníkový profilový systém DM Imperial. Tento profil má dobré termo-izolačné vlastnosti a spĺňa vysoké kritéria pre tuhosť okien .

Pre jeho vlastnosti je montovaný hlavne pri objektovej výstavbe.Samozrejmosťou je dlhá  životnosť, a preto je výborným riešením pri veľkých výstavbách s dôrazom na ekonomický aspekt. Obsahuje prerušený tepelný most (24 mm).

 

Od 1,3 priepustnosť tepla oknom (Uw)

Skryté kovanie G-U Unijet CC

65 mm stavebná hĺbka systému

Napíšte nám Smiley