Warning: A non-numeric value encountered in /www/doc/www.dmokna.sk/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841

DM STAR

Profilový systém DM Star sa pýši najlepšími termo-izolačnými vlastnosťami medzi hliníkovými oknami . Hliníkové okná STAR majú prerušený tepelný most 45 mm a dva druhy výplne s izolačnou penou. Penová výplň sa nachádza pod izolačným sklom a druhá je v časti tepelného mostu.

Skryté kovanie dotvára dokonalé spracovanie okna. Hliníkové okná DM Star sú vynikajúce pre pasívne a nízkoenergetické domy. 

Od 0,92 priepustnosť tepla oknom (Uw)

Skryté kovanie G-U Unijet CC

90 mm stavebná hĺbka systému

Pre pasívne a nízkoenergetické domy

25-ročná história a skúsenosti ako garancia istoty aj do budúcna

DM SUPERIAL

DM Superial je unikátnym riešením pre novostavby, kde kladieme dôraz na dlhú životnosť a samotný dizajn okien.  Jadro profilu tvorí prerušený tepelný most až 34 mm. Vypenenie je v oblasti pod izolačným sklom. Hlinikové okno Superial ponúkame s možnosťami zasklenia izolačným dvojsklom alebo trojsklom. 

Dizajn DM Superial dotvára veľmi vkusné a funkčné skryté kovanie.

Od 1,2 priepustnosť tepla oknom (Uw)

Skryté kovanie G-U Unijet CC

75 mm stavebná hĺbka systému

Široká škála farebných prevedení

5-ročná záruka s plnou zodpovednosťou

DM GENESIS – Novinka na trhu

Profilový systém DM GENESIS sa pýši najlepšími termo-izolačnými vlastnosťami medzi hliníkovými oknami . Nadčasový trojkomorový okenný systém GENESIS je určený na výrobu okien so zvýšenou tepelnou izoláciou. Tepelné parametre predbehli dobu, už teraz splňujú prísne požiadavky, na tepelnú ochranu budov, uplatňovať sa budú od roku 2021. Unikátný koncept a široká škála profilov umožňuje navrhovanie moderných okien, dverí a stien s vysokou funkčnosťou vo verejných budovách, ako aj v rodinných domoch a bytovkách.pre pasívne a nízkoenergetické domy. 

Od 0,84 priepustnosť tepla oknom (Uw)

Skryté kovanie G-U Unijet CC

84 mm stavebná hĺbka systému

Pre pasívne a nízkoenergetické domy

DM IMPERIAL

Cenovo najprijateľnejší hliníkový profilový systém DM Imperial. Tento profil má dobré termo-izolačné vlastnosti a spĺňa vysoké kritéria pre tuhosť okien .

Pre jeho vlastnosti je montovaný hlavne pri objektovej výstavbe.Samozrejmosťou je dlhá  životnosť, a preto je výborným riešením pri veľkých výstavbách s dôrazom na ekonomický aspekt. Obsahuje prerušený tepelný most (24 mm).

Od 1,3 priepustnosť tepla oknom (Uw)

Skryté kovanie G-U Unijet CC

65 mm stavebná hĺbka systému

Napíšte nám Smiley